2.10.2011 - Tíživý pocit na prsou trvá a trvá

2. října 2011 v 17:00 | Margharette |  MY DIARY
Takže dneska jsem měla hoodně volného času. V překladu to znamená hodně času na přemýšlení a z toho nikdy nekouká nic dobrého. Tentokrát to byl den plný depresí a úvahami nad smyslem mého života. Aby bylo jasné, točí se jen kolem dvou věcí: nemoci a školy. Obě jsou to tak nepředstavitelně stresující záležitosti... Víte...někdy si říkám, proč ještě pořád jsem. Vždyť...lidem kolem a i mně samé by bylo líp. Ale na druhou stranu...
Ne, neuvažuji tu teď o sebevraždě nebo něčem takovém. Mluvím tu o smyslu bytí, které já postrádám. Kdybych neměla přátele, kteří mě drží nad vodou (jak ty živé, tak internetové), asi bych se zbláznila doopravdy.
Navíc se mi začíná kolem krku utahovat smyčka. Nenávidím, když na mě druzí naléhají a žádají mě o věci, na které nemám. Nenávidím termíny. A teď...
Můj problém by se vyřešit určitě dal. Nepopírám, že ne. Ale musela bych do toho dát všechno. Vzepřít se sama sobě, své hlavě...a pomoct si. Ale to já nedokážu. Možná přeháním a možná ne, ale já v podstatě bojuji proti okolí, které mi chce pomoct. Jsem nenapravitelný případ. Připomíná mi to kolotoč, ze kterého nemůžu vystoupit. Nebo houpačka, která nikdy nezastaví. Můžu brzdit, ale nic s tím neudělám. Musela bych seskočit a na to nemám odvahu. A tak se prostě jen houpu dál. Jak by bylo krásně, kdybych v sobě našla to statečné já a společně by jsme se proti tomu postavily..

Ehmm...teď tu tak sedím a koukám na ty nesmysly, co jsem sem napsala. Přemýšlím o tom, na co jsem myslela, když jsem to psala. Ale asi si vybavuji jen ten tíživý pocit na prsou, který mě poslední dobou tlačí pořád. A jen tak nepřestane.
Hm...nevím, kolik z vás to pochopí, kolik z vás porozumí... Každopádně vám patří obrovský dík za to, že jste ty nesmysly přečetli a alespoň jste se snažili neusnout, i když pochybuji, že se vám to povedlo. Upřímně řečeno...vážně jsem u toho vůbec nepřemýšlela racionálně.
Pro dnešek to všechno není, za chvilku ještě přidám něco z mé "umělecké" tvorby :D
Margharette
 


Komentáře

1 (Ta)jemná kakaová (Ta)jemná kakaová | Web | 2. října 2011 v 17:39 | Reagovat

Má cenu bojovat! Má to cenu, už jenom kvůli nám, kteří tě máme rádi. Nevzdávej to, prosím.. Prosím.., prosím.. Sic nejdřív se člověk vzpírá sám sobě, ale když půjdeš dál, přeneseš se přes tu nemoc a pošleš deprese do prde.. do háje, uleví se ti.
Vždyť.., já už nevím, co ti říct.. Prosím!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
-------------------------------------------------

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU! :)
V PŘÍPADĚ KOPÍROVÁNÍ ČEHOKOLI Z MÉ PRÁCE, PROSÍM O UVÁDĚNÍ ZDROJE! DALO MI TO PRÁCI!